Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK: Bohdan Tůma potvrdil účast

so 2. září 2006      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2544x      komentáře: 3
kadet Mirex
Mirex - so 2. září 2006 - 07:27
Organizační: Neuvažujete o tom, že byste na CzechTreku Galavečer s hosty rozšířili aspoň o půl hodiny. Čím víc lidí, tím míň na každého. :-)
Ačkoli, po zkušenostech z FF: on si to stejně celé pro sebe zabere svou výřečnosti vždy jeden dva lidé (Jiří Prager) :-)))))

Mimochodem, neuvažujete znovu o pozvání Pragera? Ne všichni určitě byli v Chotěboři a JP byl prostě super! :-)
kadet JemHadar
JemHadar - so 2. září 2006 - 15:03
Bojím se otevřít konzervu, aby na mě nevykoukl Bhdan :-) Ne, moc rád ho zase uvidím! :-)
kadet Molir
Molir - po 4. září 2006 - 07:05
A bude tam...: ... jen za Data nebo i za ostatni 'sve' postavy? Treba na neho nalakat fanynky BH, ze tam bude Brandon ;-)

Jinak Tumu (zase) rad uvidim, mozna mu pripravit 'quest' jmenem 'Jak usetrit za dabing', kde by mohl letmo nadabovat sam celou epizodu :-)))

P.S. a pro Pragra bych byl taky, je to king :-))

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG