Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dokumentární cyklus o Star Treku

čt 8. února 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 1319x      komentáře: 5
bez hodnosti Ondřej Konvička
Ondřej Konvička - pá 9. února 2007 - 14:46
Pár připomínek: Zajímavé ... taky jsem se kdysi zabýval myšlenkou něco takového stvořit ... ale měl bych pár přiipomínek, které by měly zvednout celkovou kvalitu projektu:

1. Užívej startrekové fonty a pokud možno je neměň
2. Bylo by pěkné, kdyby k tomu, co člověk vidí na obrazovce někdo mluvil - takže audiokomentář ... jinak se počase omrzí koukat na sestříhané zábery a poslouchat k tomu soundtracky.
3. Možná by to chtělo různé verze (low quality, high quality)...

Neber to jako nějaké rýpání, jenom takový nápad.
poručík Yakuzza
Yakuzza - pá 9. února 2007 - 16:38
Re: Pár připomínek: startrekovy fonr by nutny byt nemusel... startrekovych fontu je vsude plno, obcas se hodi nejaka zmena...

to same se startrekovou hudbou... u kazdeho videa jsou porad dokola ty same skladby, porad se opakuje inner light, first contact, ds9: the visitor...

obcas to chce trochu oziveni, trochu "sveziho vzduchu" :-D
podporučík Deaconn
Deaconn - pá 9. února 2007 - 22:57
Ta prolínačka je tragická a estetika těch zbytečně dlouhých titulkových mezer jen o malinko lepší. A zdlouhavost celého toho videa nijak nezachraňuje ani snaha o výběr akčnějších ukázek. Beztak jsem v tom nenašel žádný smysl.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - so 10. února 2007 - 00:46
hmm: Neuvěřitelně pomalý a poměrně neprofesionální. Střihy pomalé a je jich málo, navíc zrychlovaní působí trochu trapně. Jistě by to bylo hezké, koncepce je pěkná, ale chce to udělat jinak. V budoucnu až bude čas, tak to udělám.
nadporučík little borg
little borg - po 12. února 2007 - 11:41
Re: hmm: Tak to se budu na Tvůj výtvor moc těšit. :-) Jen víc takových projektů.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG