Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sci-Fi Channel míří do Česka, AXN sci-fi už brzy

pá 4. května 2007      autor: little borg      přečteno: 6344x      komentáře: 2
poručík Jacob
Jacob - pá 4. května 2007 - 07:06
Je to super zpráva, ale ... co bude AXN Sci-fi vysílat? - když by na česká trh vstoupil i Sci-fi channel. Ono totiž "velké množství" pořadů na AXN, potažmo na AXN Sci-fi je převzatých z Sci-fi channelu i originální produkce, jako "Pokoj č. 10" ...
viceadmirál Shane
Shane - po 7. května 2007 - 12:48
Bohužel mám stejnou obavu, jako Jacob.
Ale stejně se moc těším. Sci-fi a krimi je pro mne ten nejúžasnější mix. Krimi teď v TV docela dávaj (CSI, Cold Case, Law and Order, NCSI, Myšlenky zločince) - super, ale sci-fi musím jedině stahovat z netu a Sci-fi channel má super sérky. Teď zrovna ulítávám na Painkiller Jane :-).
For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG