Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Indiana Jones Čvrtý

út 27. května 2008      autor: Bedraz      přečteno: 3140x      komentáře: 2
kadet Molir
Molir - st 28. května 2008 - 10:07
Co chybelo mne: 1) Nemci - chapu ze po 19 letech tam byt uz nemohou, ale Rusaci na ne proste nemaji - jednak nejsou tak spravne sadisticti (ze by si to Spielberg a Lucas nechteli rozhazet s Ruskem?), druhak mi prisli tupejsi a malo rafinovani

2) nejradsi mam jednicku a trojku, a to i proto, ze se mota kolem biblickych zalezitosti - to jim IMO dava tu spravnou stavu, ktera treba dvojce chybi

Byt Rusove drsnejsi a chytrejsi a zaletka kolem biblickych veci, tak si asi chrochtam blahem, takhle jsem se 'jen' skvele pobavil.
kapitán Bedraz
Bedraz - st 28. května 2008 - 23:29
Re: Co chybelo mne: Zcela souhlasim, obzvlaste silen tam chybel nejaky opravdu "proflaknuty" artefakt...
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG