Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek filmová trilogie míří do kreslené podoby

čt 18. února 2010      autor: little borg      přečteno: 3246x      komentáře: 15

Vložit nový komentář

podporučík Khan
Khan - čt 18. února 2010 - 07:40
Tah zrovna Khanův Hněv už vyšel. Má tři sešity a kresby jsou nádherné.
nadporučík little borg
little borg - čt 18. února 2010 - 07:47
Upravil jsem v článku, aby to bylo jasné. Dík.
poručík Veczi
Veczi - čt 18. února 2010 - 08:23
da se to koupit i u nas?
podporučík Khan
Khan - čt 18. února 2010 - 08:31
to Veczi:: Co z novinek týkajících se ST u nás zatím vyšlo? Nový film na DVD a Blu Ray. Toť vše.
Od doby premiéry STXI se Laser nezmohl ani na to, aby vydal slíbenou knižní adaptaci posledního filmu. Ani na to, aby aspoň řekl, že to zrušil. A nikdo jiný se ST nevěnuje.
Nejsem si jist, ale myslím, že ani STO se u nás neprodává, musí se použít dovoz.
Jestli to chceš, použij amazon a jestli nemáš přístup, udělej si známého, který má.
Začíná mně fascinovat, jak se po každé novince najde někdo, kdo se zeptá, jestli to výjde i u nás. :) sry
poručík Veczi
Veczi - čt 18. února 2010 - 09:20
Khaneeeee!!! Khaneeeeee!!!!!
podporučík Khan
Khan - čt 18. února 2010 - 09:31
to Veczi:: Soráč. Mně to ale i po těch letech, co jsem se s tímto faktem smířil, pořád žere. V naší republice se i přes snahy serverů, jako je tento, ST nikdy nechytí. České publikum se raději dívá na jiný typ televizní zábavy, ať už si o tom typu myslím cokoliv.
Doufal jsem, že STXI navnadí i ne-fandy. Kolem Vánoc jsem to zkusil pustit otci, který mně paradoxně přivedl k ST (...a který ačkoliv to o sobě tvrdí, moc sci-fi neholduje), když mi někdy před víc jak 15 lety pustil právě Khanův Hněv, ale stejně ho to nechytlo.
Jinak, možná jsem si špatně vyložil tvůj předchozí příspěvek a zaměnil jsem pojem vydat u nás s pojmem koupit u nás. Takže ještě jednou sorry. Nicméně pochybuji, že to u nás koupíš, dovoz je nejspíš opravdu jediné řešení.
poručík Veczi
Veczi - čt 18. února 2010 - 09:37
no me jako fandu 09 celkem nenadchla..zkus mu pustit Vzpouru :D ta se mi libi :D
podporučík Khan
Khan - čt 18. února 2010 - 09:44
No, právě. Jsi fanda. Užiješ si devítku, kdykoliv si ji pustíš. On fanda není a STXI byl dělán primárně pro takové lidi. Nakopnout značku. Přesto už samotný fakt, že to nese prokletou značku Star Trek byl dost na to, aby ho ten film nenadchnul (Dokonce u něj usnul a to je jednoznačně ten nejakčnější ST). No, pointou je, že pokud reprezentuje typickou cílovou skupinu naší zemičky, nikdo tu nevydá nic Star Trekovského, páč krom fandů si to nikdo nekoupí. A těch moc není.
V takových chvílích, i když na Laser často nadávám, jsem rád, že ho máme.
kadet Althea13
Althea13 - čt 18. února 2010 - 09:47
Mě taky...: Mě taky děsně vytáčí přístup českého trhu ke knihám ST. A bohužel se to netýká jen nově vydaných ale i těch starších. Některé starší u nás nevyšli vůbec a některé kdysi dávno v tak omezeném nákladě, že se z toho chce jednomu brečet. A já vždycky znovu doufám a když jsem náhodou na Václaváku, proderu se v budově NeoLuxoru všemi těmi davy TW chtivých fanynek, odstrkám zmateně bloudící nakupující, obejdu ty, co se tam přišli jen ohřát (a že jich je celkem dost), sjedu do podzemí, ujdu další kilometr k polici vyhrazené pro ST (spíše kousku police půl metru krát 35 cm)a opět protáhnu ksicht, jelikož neobnovovali zboží už asi půl roku...
A teď k těm komiksům, napadlo mě se krknout,jestli se to nedá někde stáhnout, už s tím mám u komiksů zkušenosti (hlavně u DH občas taky vázne uvedení v ČR)
poručík Veczi
Veczi - čt 18. února 2010 - 09:52
stahnuti neni ono...neni nad to kdyz si clovek koupi zivy komix...
ja mam knizek hafo 8) ale taky nejsem fanda od kvetna ze...
vim kde hledat a nalezam v kazdem knihkupectvi...dlouho se mi nestalo, ze bych neobjevil ani jeden titul...
podporučík Khan
Khan - čt 18. února 2010 - 09:53
Stáhnout se samozřejmně dají, já už je mám pěknou chvíli. Teď jen čekám, na další balík z amazonu, abych to měl i jako book.
kadet Althea13
Althea13 - čt 18. února 2010 - 10:00
For Vesci: Vážně? Ale to by mě vážně zajímalo, kdepak je hledáš? Já mám totiž doma všechny co jsem sehnala (je jich asi tak osm) a nové ne a né sehnat. Jestli to ovšem nebude tím, že už prostě žádné jiné nevyšli (Promiň ale Klingonského Hamleta a slovník, vážně nechci, stejně jako zmateně vycházející publikace TNG) Tak poraď, když jsi takový hledač. Kterépak máš (a přeložené do češtiny ano).
admirál flotily omi
omi - čt 18. února 2010 - 11:21
Taky se chystám objednávat. Jen ještě čekám na ST:Nero.

No já se situaci českých ST knih ani nedivím. Knihy už tu vydávaly asi 4 nebo 5 nakladatelství, jestli dobře počítám, a prodejnost nebyla nikdy závratná. Časem sice vymizely, ale to neznamená, že v knihkupectvích pořád někde nejsou. Fanoušci moc extra nekupují, zahájí lov až když se objeví v levných knihách. Což je smutné a není se proto čemu divit, že další knihy momentálně nevycházejí. I když doufejme, že třeba někdy zase něco vyjde...

Situace je ovšem nyní dost jiná, než dřív. Originální knihy se dají objednat, doručit až do domu, nebo sehnat při výletu do Anglie. A naučit se anglicky může dnes opravdu každý.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - čt 18. února 2010 - 20:39
nějak mě to neláká :(
"What you think about and thank about, you bring about."
kadet Rawen
Rawen - pá 19. února 2010 - 21:17
Na tyhle už sem koukal ale styl kresby se na star trek moc nehodí, je takový moc "ušmudlaný" což nemyslím zle ale zkrátka se to moc nehodí k tomu futuristickému prostředí, nemluvě o tom že enterprise si kreslíř opravdu upravil dle sebe:-/

Bysme si mohly nějakej komiks taky nakreslit ne? Já se tím zabývam už dost dlouho

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG