Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jeden krutý příběh

čt 3. února 2011      autor: axiom      přečteno: 2824x      komentáře: 3
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - čt 3. února 2011 - 09:45
tleskám vydavatelskému počinu, ale "kruté dílko" si číst nebudu, starostí mám dost
"What you think about and thank about, you bring about."
bez hodnosti BorgDog
BorgDog - pá 4. února 2011 - 02:37
Díky za ohlas. :-) Rád bych upozornil ještě na něco, co by někoho z přítomných mohl případně zajímat. V prosinci vyšla u Laseru antologie "New Space Opera 2," ve které se nachází povídka Cory Doctorowa "Putování mezi hvězdami," která se ovšem v originále jmenuje "To Go Boldly." Podle toho, co jsem zachytil a co české komentáře potvrzují by mělo jít o celkem vtipnou parodii na TOS, zvláště pak epizodu "Arena." Od Doctorowa jsem četl pár povídek už dřív, a nebyly špatné, tohle by mohlo stát za prostudování...
admirál flotily Slávek
Slávek - so 23. května 2015 - 06:47

Tak to byla opravdu kruťárna. Za mě rozhodně spokojenost, ta už je u příběhů Jana Hlávky tradiční (a že to bylo po dvanácti letech již třetí jeho dílko, co jsem četl! :) Nedá se odolat, budu pokračovat Stavem nouze…

Proti hlouposti ani sami bohové nic nezmohou.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG