Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Max: Záhada

so 18. dubna 2015      autor: tzcomics      přečteno: 2340x      komentáře: 4
komandér Kathryn Janewayová
Kathryn Janewayová - so 18. dubna 2015 - 09:02

Boží. Prostě super. Jako vždy klobouk dlů.

Nic není neznámé, pouze dočasně skryté.
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - so 18. dubna 2015 - 12:51

Akorát koukám, že se mi tam vloudila chyba - v záhlaví samotného komiksu zůstal název z předešlého dílu (Řešení). Nicméně je platný ten, kterým je nadepsán celý článek: Záhada.

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
praporčík Goodman
Goodman - so 18. dubna 2015 - 13:54

Tzcomics: jj, mám velkou radost :-) Jako Doktorův fanda bych chtěl vice o jeho soukromí a mládí, když byl ještě na akademii. O jeho studiu, prvních lásce apod. Dodnes nevím, jestli není gay, nebo od kdy začal chlastat.

Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice. It is not a thing to be waited for.
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - so 18. dubna 2015 - 15:40

Goodman: Ty máš teda nároky, na to že je to jen humorný odpočinkový komiks :D Ale je pravda, že jsem už zvažoval se v některém díle vrátit do minulosti všech postav a ukázat, co dělali, než se sešli na jedné lodi. A samozřejmě ukázat u Doktora čím začala jeho závislost. Nicméně pokud jde o studium medicíny, sám již několikrát přiznal, že jej dost flákal :D

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG