Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kalendář akcí

Zpět

Odznáčkový sraz: Boží hrob ve Slaném

Začátek:so 1. června 2019 - 10:00
Konec:so 1. června 2019 - 16:00
Místo:autobusové nádraží ve Slaném
Webtrekkies.cz

Druhý pokus o odznáčkový sraz ve Slaném, protože první pokus z loňského roku se nepoadřilo uskutečnit.

Termín a místo srazu

Akce je naplánovaná na sobotu 1. června, startovní bod (shromaždiště) autobusové nádraží ve Slaném, v 10:00. Předpokládaný konec akce v 16:00.

Doprava

Vzhledem k tomu, že do Slaného z Prahy skoro nejezdí přímé vlaky, bude pro Pražáky (a lidi, co chtějí jet z hlavního města) vhodný autobusový spoj z nádraží Veleslavín. Možností je bus v 8:45, který se netoulá přes vesnice a doveze vás do Slaného rychleji, popřípadě pak bus v 9:10, který se ovšem už poněkud courá (ale zase se můžete pokochat Brandýskem či Buštehradem).

Program

  • podíváme se na kapli Božího hrobu, která je napodobeninou ústřední části jeruzalémské baziliky Božího hrobu a je pokládána za nejstarší památku tohoto typu v Čechách
  • vylezeme na Slánskou horu, pozůstatek to sopečné činnosti na Středočesku
  • podíváme se na historické náměstí
  • na gotický Kostel sv. Gotharda
  • na Kostel nejsvětější Trojice jehož součástí je františkánský klášter
  • na gotický Sloup vinařů a rybářů
  • připravené bude luštění se startrekovým tématem
  • a kdo nebude pospíchat domů, může se se mnou osvěžit naším pivem v Antošově pivovaru :-)

Oběd

Kolem poledne budou zarezervována místa v Restauraci Zlatý kapr (kde jsem s jídlem i obsluhou spokojen).

S sebou si určitě přibalte dobrou náladu (nebo i tu špatnou a my se ji pak pokusíme zlepšit), dostatek tekutin a můžete i svačinu. Nezapomeňte propisky a tužky na luštění a doporučil bych i něco proti případnému dešti. Peníze si stačí vzít na dopravu a oběd.

Přihláška

Prosíme všechny zájemce o potvrzení účasti co nejdříve. Přihlašování probíhá zde v kalendáři a stačí pouhé jedno kliknutí na tlačítko „Potvrdit účast“ v sekci níže.

Účastníci9

Potvrzení účasti je možné až po přihlášení.

Komentáře0

K této akci nejsou zatím žádné komentáře.

Komentovat je možné až po přihlášení.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG