Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kalendář akcí

Zpět

Kostýmová akce ve Vídni

Začátek:so 11. června 2016 - 08:00
Konec:so 11. června 2016 - 21:00
Místo:Prátr (Wiener Prater)
1020 Vídeň
Rakousko
Webkontinuum.cz

Tak jako loni i letos se bude v Prateru konat Sci-Fi den a organizátoři nám psali, jestli bychom rádi dorazili v kostýmech. Zároveň tam plánují početnou výpravu čeští Trekkies, takže padlo rozhodnutí zkoordinovat naši činnost.

Každý rok je v Prateru ve Vídni Sci-Fi Day, kde po zábavním parku chodí lidi v převážně Star Wars kostýmech, ale vítáni jsou i jiné vesmíry. Letos se plánuje výprava českých trekkies spolu s fanoušky Honorverse.

Za činnost v kostýmech každý dostane vouchery na jídlo a pití a volné vstupenky na některé vybrané atrakce. Je to fajn výlet. Potřeba je opravdu mít kvalitní kostým se vším všudy.

Kdo byste chtěl jet, hlaste se. Kdo neví, hlaste se stejně, je lepší když bude přihlášených víc než míň (pro organizátory je jednodušší mít připravené vouchery pro víc lidí než skutečně přijede).

Hlavním koordinátorem letošní výpravy je poručík Jana "Xyll" Krčmářová, důstojník hlídky v CIC na HMS Phantom, která je v alternativním vesmíru zároveň kapitánem federační lodi USS Avatar a bude koordinovat společnou výpravu. Hlašte se přímo na e-mail xyll@centrum.cz

Pro úspěch akce by to chtělo, aby alespoň pět lidí přišlo v Honorverse kostýmech a cca pět z ČR ve Star Trek kostýmech. Kdo by se chtěl zúčastnit, ale nemá kostým, ozvěte se. Vloni se docela úspěšně půjčovalo.

Seznam lidí se bude muset poslat do Prateru poměrně brzy, takže neotálejte.

Komentáře0

K této akci nejsou zatím žádné komentáře.

Komentovat je možné až po přihlášení.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG