Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kalendář akcí

Zpět

Promítání Generations k 50. výročí Star Treku, Subspace Ostrava

Začátek:so 10. září 2016 - 16:00
Konec:so 10. září 2016 - 21:00
Místo:Cineport Ostrava
Důl Hlubina
Vítkovická 1708/17
702 00 Ostrava
Webstartrekvkine.cz

Letos je tomu přesně 50 let, kdy se na obrazovkách objevila první epizoda seriálu Star Trek, seriálu, který získal a ovlivnil generace fanoušků po celém světě. Pojďme společně oslavit toto výročí v sobotu 10. 9. 2016 v kině Cineport, Ostrava. Na pořadu bude premiéra nového českého dokumentu o Star Treku, film Generations a společná večeře. Registrace na webu startrekvkine.cz, další info na Facebooku. Registrace je povinná, počet míst je omezen, tak neváhejte a přihlaste se včas.

Co nás na akci čeká a snad i nemine:

  • Premiéra nového českého fanouškovského dokumentu o Star Treku.
  • Generations – film, který má něco jak z původní série, tak z Nové generace. Promítání v původním znění s titulky.
  • Společná večeře – kdo má zájem, může se přidat na dobré jídlo či jen tak na nezávazný pokec v některé z ostravských restaurací.

Odkazy:

Komentáře0

K této akci nejsou zatím žádné komentáře.

Komentovat je možné až po přihlášení.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG