Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kalendář akcí

Zpět

Návštěva Terry Farrell

Začátek:so 15. října 2016 - 12:00
Konec:so 15. října 2016 - 17:00
Místo:Hotel Svornost
Novozámecká 284
19000 Praha 9
Webstartrek50let.trekkies.cz

Pro potěchu oka i ducha fanoušků do Čech dorazí půvabná Terry Farrell, představitelka Jadzie Dax ze seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Místo a čas bude upřesněn. Tradiční součástí bude panelová beseda, focení a autogramiáda.

Terry Farrell má za sebou úspěšnou kariéru na poli herectví i modelingu, v rámci které do sci-fi vod vkročila několikrát. Krom DS9 hrála například v seriálu Quantum Leap, jako perličku lze uvést i roli kočky v americkém remaku Červeného trpaslíka. Určitě se tedy můžeme těšit na zajímavé povídání nejen ze světa Star Treku.

UložitUložit

Komentáře0

K této akci nejsou zatím žádné komentáře.

Komentovat je možné až po přihlášení.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG