Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kalendář akcí

Zpět

Trekken 2016 - oslava 50. výročí Star Treku

Začátek:pá 25. listopadu 2016 - 19:00
Konec:so 26. listopadu 2016 - 23:00
Místo:ZŠ Milady Horákové
Obránců míru 369/2
742 21 Kopřivnice
Websubspace.cz

Pojďte společně oslavit letošní výročí Star Treku 25. a 26. listopadu na Trekkenu, tradičním setkání fanoušků Star Treku pořádaném v rámci setkání sci-fi a fantasy fanoušků Koprcon v moravském městě Kopřivnice. Na programu bude kvalitní mix přednášek o Star Treku, diskuze, soutěže a projekce nového českého startrekového dokumentárního filmu, připraveného právě u příležitosti letošního 50. výročí Star Treku.

Letos je tomu přesně 50 let, kdy se na obrazovkách objevila první epizoda seriálu Star Trek, seriálu, který získal a ovlivnil generace fanoušků po celém světě. Seriál, který není jen o vesmírných lodích a statečné posádce, ale který také nejednou překročil hranice myšlení a společenských přesvědčení své doby. Seriál, který inspiroval kulturu, sport, společnost, umění a samozřejmě i technologie.

Na programu letošního Trekkenu bude řada přednášek na různorodá témata související s vesmírem Star Treku, přehlídka startrekových uniforem ze (snad) všech seriálů a projekce nového českého startrekového dokumentárního filmu, připraveného právě u příležitosti letošního 50. výročí Star Treku.

Odkazy

Komentáře0

K této akci nejsou zatím žádné komentáře.

Komentovat je možné až po přihlášení.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG