Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK: První hosté Galavečera

so 26. srpna 2006      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2022x      komentáře: 0

CzechTREK Už za necelý měsíc vypukne CzechTREK convention, a proto přinášíme první informace o hostech chystaného Galavečera. Jak už si mnozí z vás mohli přečíst na oficiálních stránkách akce, účast na 90% přislíbila Sylva Talpová, která propůjčila hlas Kathryn Janewayové v seriálu Star Trek: Voyager a přidáme po dnešku další jméno dabéra. Tím je Zdeněk Bureš, který svoji účast vidí na 99%. Zdeněk Bureš namluvil do českého znění postavu jménem Neelix, který se taktéž objevil na lodi Voyager. A ještě jedna novinka. Na stránkách CzechTREKu si můžete stáhnout wallpaper k české premiéře filmu Star Trek: Nemesis.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: so 26. srpna 2006
přečteno: 2022x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG