Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kapitánův deník: Hvězdné datum 8.-10.6. Infantil sraz

čt 14. června 2007      autor: Bonsaj      přečteno: 5062x      komentáře: 0

Vodní hrátky 2 Tentokráte se srazík konal zase u nás ve Veltrusích. A tak jsem se už od rána psychicky připravovala na odpolední nájezd klubáků. Ještě se něco dokupovalo a smažily se palačinky a mezitím samozřejmě spoustu rodičovských povinností. Jelikož bylo vedro tak proběhlo i koupáníčko. Postě idylka .-)

Ale den uběhl velmi rychle a tak nebylo divu, když se kolem páté hodiny objevil Dark, který si to přifrčel na kole z Prahy. Asi po další hodince dorazilo Bendiho autíčko samozřejmě s Bendim, Bedraz a Heikem. Proběhlo obrovské uvítání, jelikož jsme Bendiho a Heika dlouho neviděli. (Pracovní a školní povinnosti) A tak bylo o čem krafat a podobně. A nesmím opomenout přivítat ještě jednoho účastníka, kterého si Heikoo nesl v zavazadlech, šlehačkovou flašku na bombičky. Stala se velmi důležitou účastnicí toho srazu. Chudák se nezastavila ani na minutu. Díky ní proběhly vynikající palačinky k večeři a ledová káva na denním programu. (Kdo pozná rozdíl mezi pravou a slazenou šlehačkou z marketu chápe o čem mluvím ostatním se omlouvám za rozplývání se nad takovouhle blbinou).

Little a Dark v neděli u bazénu O něco později dorazil ještě Lore s Littlem. Ukázali jsme klubákům fotečky z třídenního pobytu v Moravské Třebové, kde jsme byli s Brůčou a Darkem plánovat Srpnový sraz a fotkami převážně z přírody, stájí a od koníčků klubáky nalákali. Kolem jedenácté vyzvednul Brůča, který si to frčel z práce, ještě Chaka. My jsme mezitím klábosili a večeřeli. Little s Darkem nevydrželi a vrhli se do bazénu tuším asi v deset večer. Kupodivu si ani všichni hned nezapínali noťasy. Že by to bylo tím, že poprvé chyběl Diggy ? .-) Bohužel :-( I Omi se pro nemoc tentokráte omluvil, stejně jako Jacob. Všichni nám chyběli. Takže lidi hodně vitamínů ano? A zkoušky prosím pro příště všechny složené uspěšně před srazíkem .-) Večer tak nějak proběhl šílenou rychlostí a šlo se i brzo spát abychom byli v sobotu čílí.

Ono se sice šlo brzo spát, ale na hodině vstávání to moc vidět nebylo. Dopoledne dorazila Lina. Očekávala přivítání v plném počtu, ale nějak se nikomu nechtělo moc vstávat a tak to vypadalo, že ti co se z postele vykutáleli relativně brzo půjdou v jedenáct dělat budíčka zbytku. Já jsem byla razantně proti, pač sama bych asi zabila každého člověka, který by mě chtěl probudit. Neštěstí bylo zažehnáno. Spáči stihli vylézt těsně před nástupem budícího ceremoniálu. Domluvili jsme se, co dneska musíme bezpodmínečně probrat a já jsem se snažila nahnat klubáky na třešeň, která už nutně potřebovala očesat. Bez úspěchu. Lina se od někud vynořila v plavkách a zanedlouho už i celá mokrá. Netrvalo dlouho a všichni se převlékli a naskákali do bazénu. To už ale Bendi zahlásil: „A bude něco k jídlu?“ Všichni jsme se zasmáli, pač nám to všem dlouho chybělo. A tak Lina, která měla pod palcem dnešní oběd musela chtě nechtě jít připravit oběd. Normálně bych to nepopisovala do detailu, ale jelikož to bylo více než božské jídlo tak vám povím, co jsme to měli .-) Kuře potřené kečupem s moravankou a červenými fazolkami s rýží. Vřele doporučuji.

Krmení Sárinky Já jsem mezitím naložila maso na večerní grilování a kluci se čachtali. Šli jsme se za nimi pak podívat. No kdybyste to viděli. Bazén, v něm osm klubáků a všude po hladině dětské barevné míčky. Božskej pohled .-) Na střídačku jsme se najedli a část šla k mé radosti česat třešně a zbytek k bazénu. Lore a Bendi se šli projít do tesca pro coca-colu na kterou jsme opomněli, neb máme přece jako klubové pití Alofog. Tam cestou nabrali Borga, byl poslední, kdo nám ještě chyběl do počtu. A v bazénu už se to rozjíždělo. Krmení Littla Představte si kupu dětí, jak hraje různé soutěže u bazénu, typu kdo vysbírá a pobere nejvíce míčků od udané barvy, nebo kdo první nahází svou barvu do Sarinčina bazénku. (Nebojte o Sárinku bylo po celou dobu dobře postaráno a nejen o ni .-) Myslím, že z toho pobíhání a honěním se za míčkama měla pořádnou srandu).

Pomocníci na zahradě Hrálo se ještě mnoho her, prostě by z toho byl skvělý Infantil Con. Myslím, že se všichni skvěle bavili. Ideální pracovní sraz, ledová káva, třešně, bazén .-) Ale abych jim nekřivdila, tak holky makaly. Rozložily si venku kulisy a dolaďovaly nové pozadí k maňáskům. Moc se jim povedlo. Dokonce mi i někteří pomohli s udržbou zahrádky. Česky řečeno s pletím plevele. Někteří zase stavěli stan, raději bez komentáře.-P Pak hromadně vybílili lednici, ani se nedivím .-) Sára šla spinkat a my roztápět gril. Udělali jsme si pohodičku a konečně začali probírat věci k CzechTreku 2. Rozdělili jsme si povinnosti, rozebrali rozpočet a co bude ještě potřeba zařídit a tak podobně. (Nesmím nic prozrazovat a tak raději uteču od tohoto tématu.)

Kecali a plánovali jsem do nočních hodin. Pak jsme se odebrali domů k počítačům a dávali dohromady seznam suvenýrů, které bychom vám rádi nabídli k nákupu na CzechTreku. Spojili jsme se po Skypu s Diggym který měl tu možnost nás vidět on-line přes webkameru a na projektoru mu ukazovali o co všechno za ten den přišel. Pak jsme se odebrali do hajan.-)

V neděli jsme se vykutáleli zase tak nějak postupně. Little se musel vydat do krámu pro chleba, pač i ten nám došel a to ho bylo dle mého názoru dost, ale po koupání je fakt hlad a tak nám nějak došel. A tak nebylo divu že při obědě všichni řvali: a co bude dál? .-) Ale hlavním bodem dnešního dne bylo stříhání upoutávky k Czechtreku. Začal na něm dělat Borg s Littleborgem a skončili u něj Little s Linou. Písničky od Sarah Brightman máme momentálně teď asi všichni plné zuby .) Ale do FFka to snad přejde, aby jsme měli sílu vám ho pustit. Ještě jsme stačili krom koupání a stříhání upoutávky probrat různě fantasmagorie o tom jestli poskytnout na conu zase nějakou dobrůtku podobnou té jako byl loni dort ve tvaru Enterpise. Napadali nás šílené věci. Ale věřím že některé z nich by se vám určitě líbily.-) Takže pokud něco opravdu bude, nejspíš za to budete vděčit Lorovi, který by vám dobroty dopřával. Nééé že by zbytek nepřál, ale přeci jen ještě péci vlastní výrobou nějaké mňamky už asi nezvládneme .) Po pozdním obědě se už tuším nic moc zvláštního nestalo a tak zase přišel čas na loučení. Příště se uvidíme na FF07, kde se na vás budeme těšit tváří v tvář .-)

praporčík Bonsaj
autor: Bonsaj
vydáno: čt 14. června 2007
přečteno: 5062x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Havlíčkovým Brodem do Budoucnosti a ještě dál  -  st 10. června 2020
Jaký byl poslední odznáčkový sraz?  -  út 9. června 2020
Odznáčkový výsadek za krásami Liberce ZRUŠEN  -  út 25. července 2017
Tak plynou dny našich životů…  -  so 7. listopadu 2015
Rodinné setkání  -  út 20. října 2015
Bylo nebylo… na můstku Artemisprise  -  pá 21. března 2014
S Trekkies na horách [VIDEO]  -  so 3. března 2012
Techmánie, ST aktivity, dobré jídlo a Silvestr  -  čt 19. ledna 2012
Jak Trekkies:TNG slavili Silvestr 2010? [VIDEO]  -  po 3. ledna 2011
Převleky, mlžení, bruslení a kopec srandy - Silvestr 2009!  -  čt 7. ledna 2010
Vydařený Silvestr – do třetice všeho plzeňského  -  čt 22. ledna 2009
Reportáž ze srazu v Moravské Třebové  -  po 8. září 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - III. část  -  čt 29. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - II. část  -  pá 23. května 2008
Kadet Kemp 2008 "z druhého břehu" - I. část  -  po 19. května 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG