Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Program CzechTREKu 2: Scénáristé v akci

čt 6. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 1643x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo CzechTREK 2 se nezadržitelně blíží, a tak bychom Vám v následujících dnech rádi přiblížili chystaný program. Po netradičním zahájení akce se v hlavním sále můžete těšit na průvodce seriálem Star Trek: Nová generace v podobě zajímavé přednášky s názvem Scénáristé v akci. Ve zhruba jedné hodině nahlédneme "pod pokličku" jednoho z nejoblíbenějších scifi seriálů. Kapitán Jean-Luc Picard a posádka hvězdné lodi Enterprise si podmanili miliony lidí po celém světě.

Nová generace letos slaví 20. narozeniny. Je tedy na místě podívat se na důvody úspěchu tohoto seriálu. Na jednotlivé postavy a jejich vztahy, na dění v zákulisí, na zajímavosti, kterých je kolem v pořadí druhé startrekové série hodně. Otázek je jistě hodně, snad společně najdeme odpovědi na některé z nich.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: čt 6. září 2007
přečteno: 1643x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG