Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak fungují fankluby? Ptejte se na CzechTREKu 2

pá 7. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2304x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo A pokračujeme v představování programu CzechTREKu 2. Od 11 hodin se ve velkém sále sejdou "producenti" dnešní fanouškovské startrekové scény. Samozřejmě je řeč o fanklubech. Jejich zástupci se rozhovoří o minulých, současných i budoucích aktivitách, projektech a setkáních členů. Nebojte, nepůjde o nudný monolog, ale o diskuzi s Vámi - účastníky conu. Na každou otázku se aktéři besedy budou snažit najít odpověď.

Každý se může stát členem českých Star Trek fanklubů. Proč vstoupit? Co pro to udělat? Co z toho budu mít? Ptejte se! Jen tak získáte odpovědi. Příležitost máte 22. září 2007 od 11 hodin ve velkém sále KD Ládví.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: pá 7. září 2007
přečteno: 2304x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG