Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: €uroprise

po 10. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2046x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo Nedílnou součástí CzechTREKu 2 je divadlo. Soubor Oktan Team letos premiérově představí svoji jevištní jednoaktovku s názvem Star Trek: €uroprise. Nejnovější dobrodružství kapitána Picarda, zinscenované dle překvapivých výsledků výzkumu Oktana Esotera, Vás zavede do nově integrovaných světů s novými formami byrokracie a novými institucemi, v nichž Enterprise odvážně putuje tam, kam dosud žádný úřednický šiml nepronikl.

Jak si kapitán Picard a jeho hrdinná posádka poradí s mocnou EU, uvidíte na CzechTREKu 22. 9. 2007 od 12 hodin ve velkém sále KD Ládví. Amatérský divadelní soubor Oktan Team slibuje, že letos bude představení obzvláště vypečené. Navnadit Vás může i níže uvedený trailer. Neváhejte také navštívit updatované stránky OktanTeamu. Podaří se aktérům zdolat úřednického šimla? Dostane Picard Zemi do Unie? Přijďte a pobavte se! Upozornění: divadelní představení je plně harmonizované v souladu se směrnicí (07) K 20/237/07 (ES) o standardním užití humoru v audiovizuálních dílech.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: po 10. září 2007
přečteno: 2046x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG