Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK 2 odhalí zákulisí natáčení traileru

so 8. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 1998x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo Music video - fenomén fanouškovské tvorby poslední doby pronikl i na CzechTREK 2. Přehlídka hudebních videí na téma Star Trek: Nová generace vyvrcholí vyhlášením vítězů soutěže "O nejlepší TNG music video" a rozdáním cen. To ale není zdaleka všechno. Společně nahlédneme pod pokličku příprav a natáčení traileru na letošní CzechTREK.

Bonusového materiálu je opravdu velká spousta. Dokonce dojde na speciální verzi intra, o kterou rozhodně nesmíte přijít. Filmařský šotek totiž se na účastnících natáčení znatelně podepsal. :-) Chcete vědět a hlavně vidět víc? V sobotu 22. 9. 2007 od 13 hodin máte možnost ve velkém sále KD Ládví.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: so 8. září 2007
přečteno: 1998x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG