Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Další suvenýry k dostání na CzT2

út 18. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4907x      komentáře: 0

CzechTREK 2 logo Podařilo se nám rozšířit sortiment suvenýrů, které si budete moci zakoupit na CzT2. Nově mezi nimi můžete nalézt elektronické hračky lodí originální Enterprise a Enterprise - E, Romulanského válečného ptáka z TOS, elektronický lékařský Medkit Dr. McCoye se zvukovými efekty, nebo rozličné figurky.

Z předešlé nabídky můžeme jmenovat originální skleničky a hrníčky CzechTREKu 2, velkou nabídku soundtracků na CD, originální suvenýry ze Star Trek Experience, tématické nášivky a ještě pár překvapení, které budete moci vidět až na místě. Určitě se podívejte na naši nabídku. Neváhejte a přijďte s námi stylově oslavit 20. narozeniny seriálu ST:TNG!

Zdroj: http://czechtrek.trekkies.cz/suvenyry.php
bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 18. září 2007
přečteno: 4907x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG