Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTrek 2 za námi ...

po 24. září 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2606x      komentáře: 2

CzechTREK 2 logo Sobotní akce s názvem CzechTREK 2 je úspěšně za námi, práce však nekončí. Pilně zpracováváme fotografie s Marinou Sirtis a budeme je co nejdříve rozesílat čekajícím majitelům. Buďtě prosím ještě chviličku trpěliví. Mezitím se pro Vás budeme snažit zachytit všechny reporty a galerie fotek od fanoušků a nalinkovat je ze stránek CzechTREK 2, proto tímto prosíme všechny autory, aby nechávali odkazy na své výtvory v komentářích pod tímto článkem, nebo na e-mailové adrese klub@trekkies.cz. Předem děkujeme.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: po 24. září 2007
přečteno: 2606x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG