Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Leonard Nimoy: Bůh žehnej trekkies

po 15. října 2007      autor: little borg      přečteno: 3333x      komentáře: 0

Leonard Nimoy The Jewish Chronicle zveřejnil nový rozhovor se startrekovou legendou Leonardem Nimoyem. Zde je několik výňatků. K chystanému filmu Star Trek, ve kterém Leonard ztvární staršího Spocka, herec řekl: "Dobře, velmi talentovaný muž jménem J.J. Abrams bude režírovat tento film. Má velmi nadaný tým scénáristů a ti přicházejí se silnou myšlenkou."

Nimoy žasne nad tím, že po 40 letech je Star Trek stále tak populární. "Jsem také polichocen a potěšen. Zahráli jsme dobré příběhy, zajímavé příběhy, které jsou nadčasové. Star Trek nikdy nebyl milníkem. Dal mi samozřejmě příležitost rozhodnout se, co udělám se svou kariérou a životem."

Na otázku ohledně fanoušků řekl: "Mám tři slova pro Trekkies. Bůj jim žehnej."

Zdroj: trekweb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 15. října 2007
přečteno: 3333x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG