Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Neutral Zone informuje hráče o spuštění hry

út 27. listopadu 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2529x      komentáře: 1

Neutrální zóna Rychlým tempem se nám blíží konec roku 2007, a proto chceme uvést pár informací o spuštění Neutral Zone. Ale ještě než se tak stane, chceme se jako admin tým omluvit hráčům za nedodržení původního termínu spuštění, který jsme stanovili na období podzim/zima 2007.

V předešlém oznámení jste si mohli všimnout, že jsme zaregistrovali novou doménu - www.stnz.cz - na které NZ pojede, dále už máme k dispozici server a hosting, na kterém se hra již nachází a probíhá "interní" testing a potřebné úpravy.

NZ by měla být spuštěna ke konci roku 2007 nebo na přelomu roku 2008 v testovacím režimu. Testovací režim, neboli betatest, bude mít omezenou kapacitu hráčů z důvodu testování a dolaďování systému. Další okolností pro prozatímní menšinovou hráčskou základnu je zatím rozrůstající se admin tým, který se, jak doufáme, bude rozrůstat o kvalitní přírůstky, jež jsou ve Star Treku zběhlí, a pevně věříme, že hra se v co nejkratší době dostane na předchozí potenciál 101 hráčů na frakci a snad i více!

Teď k častému dotazu, který k nám jako adminům máte… jeden z nejčastějších dotazů, kromě toho, "kdy NZ pojede", je dotaz, "zda zůstanou původní hodnosti." Odpověď na tuto otázku zní následovně: Hodnosti ve hře zůstanou takové, jaké byly, až na výjimku, kterou tvoří velící důstojníci (CO). Tato pozice bude z počátku obsazena odpovídajícími hráči, kteří již v minulosti prokázali své velící schopnosti a znalost světa Star Treku. Hráči, kteří byli na postech CO a měli propůjčené hodnosti velících důstojníků, budou vráceni na svou skutečnou hodnost. V případě, že daný hráč bude mít znalosti světa ST, prokáže velící schopnost a hlavně znalost povahy rasy, za kterou hraje, bude mu hodnost navrácena.

Další informace týkající se dne spuštění NZ budete s předstihem informováni na www.stnz.cz, www.voyager.cz, www.trekkies.cz, www.kontinuum.cz.

Saliven, Saren, Vrenn

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 27. listopadu 2007
přečteno: 2529x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Zazvonil zvonec a odznáčků je konec  -  ne 5. července 2020
Nápovědy k odznáčku Chakotay – roztříštěný v čase  -  po 1. června 2020
Rozšíření Kobayashi Maru  -  pá 22. května 2020
Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Připravte se na Kobayashi Maru  -  st 29. dubna 2020
Star Trek se dočká hry ve virtuální realitě [VIDEO]  -  út 14. června 2016
Třetí rozšíření pro Star Trek Online již letos v létě  -  út 10. května 2016
Romulané chtějí obnovit síly v Neutrální zóně  -  pá 19. února 2016
Zahrajte si Star Trek Timelines [VIDEO]  -  čt 28. ledna 2016
Odznáčkový adventní kalendář  -  út 24. listopadu 2015
Hrajte dlouho a blaze  -  st 22. července 2015
Attack Wing: První mise – oprava satelitu  -  út 23. června 2015
Star Trek: Attack Wing  -  ne 14. června 2015
Startrekové hry digitálně [VIDEO]  -  po 11. května 2015
ST: Colonies je otevřen!  -  po 12. ledna 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG