Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odhalena romulanská komunikační důstojnice

ne 10. února 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2340x      komentáře: 1

Lucia Rijker TrekMovie.com potvrzuje další dva herce v obsazení nového Star Treku. Mladý Asiat Kelvin Yu ztvárnil roli zdravotnického technika a bývalá holandská boxerka, nyní herečka Lucia Rijker začne natáčet svůj part komunikačního důstojníka příští měsíc. Rijker bude hrát dokonce romulanskou komunikační důstojníci, čímž se dále potvrzuje přítomnost Romulanů ve filmu.

Důvěryhodný zdroj TrekMovie.com prozradil, že Rijker má slušnou roli s několika texty a že byla obsazena po dvou kolech castingu. Své scény má natočit během prvních dvou týdnů v březnu. Kromě toho, že je herečkou, byla Lucia profesionální boxerkou a kickboxerkou, byť tyto schopnosti ve Star Treku nepoužije. Tento talent ukázala v oscarovém dramatu Million Dollar Baby, kde měla vedlejší roli a plnila i funkci filmového poradce pro box. V současnosti se opakovaně objevuje v seriálu The L Word.

Kelvin Yu Pro herce Yu je poté možno pouze potvrdit, že má roli s několika větami a že s natáčením již skončil. Absolvent UCLA poprvé spolupracoval se Star Trek producentem a režisérem JJ Abramsem na epizodě Abramsova prvního TV seriálu Felicity a byl nyní také k vidění ve snímku Cloverfield (Monstrum). V dílku My Prince, My Angel byl spárován s hvězdou seriálu Star Trek: Enterprise Lindou Park (Hoshi Sato). Zahrál si i s Robertem "Holodoctorem" Picardem (Star Trek: Voyager).

Zdroj: Trekmovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: ne 10. února 2008
přečteno: 2340x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG