Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Posunutí uzávěrky FanArt soutěže "Star Trek poster"

út 26. února 2008      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2647x      komentáře: 0

Star Trek (2008) poster - Fan Art Posouváme uzávěrku soutěže o nejlepší poster na téma jedenáctý Star Trek film. Svá díla můžete posílat až do 31. 3. 2008. Neváhejte a zapojte se do soutěže o zajímavé a hodnotné ceny. Pravidla soutěže najdete zde. Tři nejlepší vybere naše porota a odměníme je. Popusťte uzdu fantazii a ukažte, jaká múza se skrývá v trekkies. :-)

Pro inspiraci přiložený obrázek je výtvorem fanouška Maxwella Everetta. Poster se objevil na internetu poté, co bylo oznámeno obsazení posádky nového Star Treku. Krása, co říkáte?! :-)

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 26. února 2008
přečteno: 2647x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG