Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Obálka nového čísla komiksové minisérie Star Trek New Frontier

st 4. června 2008      autor: Jacob      přečteno: 4267x      komentáře: 3

New Frontier - komiksová minisérie 3 Chris Ryall, který pracuje jako šéfredaktor pro IDW Publishing, uveřejnil na svém blogu finální kolorovanou obálku pro nový díl komiksové minisérie New Frontier. Toto vydání, s pořadovým číslem 3, se právě dnešním dnem vyřítilo na pulty knihkupectví. Autorem je Peter_David a o grafické ztvárnění komixu se postaral Stephen Thompson. Pro české fanoušky kapitána Mackenzie Calhouna máme skvělou zprávu. Nakladatelství Laser-books na konec tohoto nebo začátek příštího roku plánuje vydání prvních čtyř dílů knižní předlohy tohoto komiksu.

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: st 4. června 2008
přečteno: 4267x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG