Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Na Data jsem už moc starý, říká Spiner

pá 3. října 2008      autor: Darkknight      přečteno: 3629x      komentáře: 0

Brent Spiner Brent Spiner, představitel nadporučíka Data v seriálu TNG, poskytl krátký videorozhovor v rámci své reklamní kampaně na nové album Dreamland. Zmínil se v něm i o Star Treku, když prohlásil že pro roli Data je již příliš starý, ale "nikdy neříkej nikdy". Dále pak prozradil své plány do budoucna, včetně jeho představ o novém dokumentárním snímku.

Když byl Spiner dotázán, zdali ještě někdy uvidíme Data, odpověděl: "Sean Connery říká 'Nikdy neříkej nikdy', takže neřeknu že už nikdy, ale nejspíš už ne. Trochu už na to stárneme - alespoň já. Data je postava s vetknutou mladostí, s chlapeckým údivem, který nahlíží na lidskost dětskýma očima, a moje oči už na svět dětsky nekoukají. Někteří lidé se mohou vrátit snadněji než já. Je to tak trochu... nevím jestli jste fanda Marx Brothersh, ale jeho první snímky byly jak z jiného světa, jak andělé z jiných sfér. A pozdější filmy už takové nebyly, protože zestárnul, aspoň to si myslím já. Mladost byla jeho velkou silou. Groucho pracoval až do svého konce, ale už bez své dětskosti. Proto nemyslím, že bych si Data někdy ještě zahrál. Ale nikdy nevíte."

Když padl dotaz na budoucí projekty, Spiner řekl že chce převést Dreamland do filmové podoby, nejspíše animované nebo jako koncertní film, ale potřebuje režiséra. Také mluvil o svém novém dokumentu, byť poněkud záhadně: "Procestuji Státy z jednoho konce na druhý... jen budu chodit k lidem domů a rozmlouvat s nimi. Mám pro to specifický důvod, o kterém nechci mluvit, ale z lidí si legraci dělat nebudu, o to mi nejde. Jen chci hledat obyčejné, nebo neobyčejné nebo zvláštní lidi, které bych mohl navštívit. Tak trochu americkou směs, ale bude i ústřední motiv. Je tak jednoduchý, že si ho nechám radši pro sebe, protože se obávám že by ho někdo mohl natočit ještě dřív než já. "

Zdroj: trekmovie.com
komandér Darkknight
autor: Darkknight
vydáno: pá 3. října 2008
přečteno: 3629x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odkazy na hry z přednášky „Jak si trekkies hrají“  -  čt 10. prosince 2020
Záznam přednášek z Trekkenu online [VIDEO]  -  čt 3. prosince 2020
Kdo, co, kdy a kde ve Star Treku [VIDEO]  -  st 30. září 2020
SERIÁL: Kompletní časová osa ST událostí! (1. část)  -  út 6. listopadu 2018
Star Trek se dočká nového animovaného seriálu  -  pá 26. října 2018
StarTrekKnihy.cz – Nový informační portál zdaleka nejen o knihách  -  čt 30. srpna 2018
Šťastné a startrekové!  -  pá 22. prosince 2017
15 nejmocnějších protivníků ve Star Treku  -  čt 2. listopadu 2017
Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor  -  út 17. října 2017
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017
Smuteční oznámení  -  so 19. srpna 2017
Star Max: Pravda, 1. část  -  po 17. července 2017
Star Max: Z principu  -  st 10. května 2017
Star Max: Klony útočí  -  po 20. února 2017
Elektrokolo ve startrekovém střihu  -  čt 9. února 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG