Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Premiere objevuje Star Trek - byť s pár chybami

pá 7. listopadu 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2757x      komentáře: 5

Listopadová Premiere skrývá Star Trek Kdo si koupil listopadovou Premiere, mohl jako fanoušek zajásat hned na dvou místech: na straně 21 v rubrice Akce nad zmínkou o nových fotografiích z chystaného Star Treku (pro nás již staré zprávy:-)); a na straně 58 v rozhovoru s kaskadérem Kenny Batesem. Ten zde přiznává, že ve Star Treku V: Nejzazší hranice dubloval pád Williama Shatnera a zasloužil si zápis v Guinnessově knize rekordů. Jediné, co nám kazí radost, je fakt, že popisky filmových fotografií jsou trochu... zavádějící. Například pod palbou se zde ocitá místo USS Kelvin hned naše Enterprise. :-)

Zdroj: Premiere 11/2008
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 7. listopadu 2008
přečteno: 2757x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG