Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Na počátku byla delta... i pro bannery

so 15. listopadu 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2322x      komentáře: 0

Delta UNDER CONSTRUCTION S blížícím se uvedením traileru nového Star Treku můžete na portále sledovat rekapitulaci předchozích upoutávek. Já si dovolím pohlédnout zpět ještě v jedné, tentokrát ryze české oblasti. Kdo sleduje tyto stránky pravidelně, ví, že nový příběh nás zaměstnává už dlouho - a že jsme mu "nadělili" i samostatný web StarTrekFilm.cz. Právě k jeho sledování vás od počátku měly lákat postranní bannery. A jejich podoba názorně dokumentuje vývoj "informačního embarga" nového filmu.

Na počátku byla delta

ST XI Star Trek XI - Delta První věc, která "prosákla" ven, byly teaserové filmové plakáty ve velmi jednoduchém designu. Co nám řekly? Že film opravdu bude a že to bude návrat ke klasické sérii! A také nám tvrdily, že dáreček nám režisér JJ Abrams nadělí na letošní Vánoce... Zdá se vám, že jsou to všechny staré zprávy? Ano, jsou, ale byla to tehdy pořádná bomba. Společně se spuštěním informačního embarga na cokoliv jiného...

Nové tváře klasických postav

Star Trek XI - Spock Star Trek XI - Kirk Star Trek XI - Uhura Star Trek XI - McCoy Star Trek XI - Scotty Vědět, že nový snímek bude prequel, bylo fajn. Dozvědět se něco více o obsazení rolí také... ale vydolovat v průběhu natáčení nějakou kostýmovou fotku postav se ukázalo jako zhola nemožné! Inu, poradili jsme si - a začali ukazovat nové tváře Star Treku aspoň v civilní podobě. (A doufali, že Zachary Quinto jako Spock bude podstatně méně zarostlý.:-) ) Styl banneru nám ulehčila poněkud předčasná premiéra teaseru, kterou vzápětí následovalo odsunutí premiéry o půl roku z Vánoc 2008 na květen 2009.

Příchod barev...

Star Trek XI - Nero Star Trek poster Po prvním žlutomodrém deltovém plakátu vypadaly věci pro Star Trek dost "černě" - či přinejmenším tmavě. :-) Uvolněný teaser, navzdory své monumentálnosti, barvami příliš nehýřil, stejně jako sem tam mobilem sejmuté fotky z natáčení. Pak však přišel den D - uvolnění nového posteru na začátku léta. A poster to byl natolik barevný a detaily úctyhodný, že jsme z něj hned ukradli oficiální podobu padoucha Nera.

Vítání prvňáčků...ehm, tedy prvních fotek :-)

07-05-09 A podzim 2008 se ohlásil povolováním utaženého informačního embarga - budeme mít trailer a máme první oficiální fotky. Pěkně barevné a barvité - Kirk alpinista, Nero berlista a Spock sadista? (Nebo je to nová neobjevená forma vulkánského podání ruky alá pevný stisk?:-) ) A konečně vidíme pořádné UCHO - ano, ono špičaté ucho, které jistě nyní naslouchá všem drbům. Ale mrkněte na banneru i dolů pod ucho - obávám se, že ani holení a obnova make-upu třikrát denně nezajistila vždy Zachary "Spockovi" Quintovi tvář hladkou jako androidí prdelka... ;-)

Kirk ve Star Treku XI záporák Nero ve Star Treku XI Spock ve Star Treku XI                                                                      
 

Chcete také svůj osobní banner?

Star Trek XI - Spock NEW Už nyní se těšíme na nový trailer - a jaké pěkné bannery nám zase přinese. Zatím se objevily filmové noir plakáty, kterým vděčíme za nejčerstvější postranní banner. Zbývající standardní bannery si budete moci stáhnout v různých rozměrech v sekci Extras na stránkách StarTrekFilm.cz. Ale pokud chcete šířit slávu nového Star Treku i přes své weby, neváhejte si nejpovedenější bannery nalinkovat již nyní z tohoto článku. Za podporu budeme vděční. Engage!

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: so 15. listopadu 2008
přečteno: 2322x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG