Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

BLESKOVKA: Nová verze traileru se starým Spockem! [UPDATE]

út 25. listopadu 2008      autor: Jacob      přečteno: 5053x      komentáře: 18

Leonard Nimoy jako Spock Jeden z velkých chybějících kousků traileru zveřejněného minulý týden byl Spock. Že nerozumíte? Samozřejmě jsme mohli spatřit Zachary Quinta jako Spocka, ale kde byl SPOCK? Scénárista Roberto Orci v komentářích na TrekMovie.com odtajnil, že nová verze traileru se záběry starého Spocka s tváří Leonarda Nimoye je na cestě. Dnes jsme se konečně dočkali...

[SPOILERY]

Co je to za scénu?
Tento konkrétní záběr Spocka, jak říká 'žij dlouho a blaze', byl jednou z částí filmu, které JJ Abrams pouštěl na své promo-cestě kolem světa. Úryvek je ze scény, kdy starý Spock (Leonard Nimoy) potkává Kirka na zmrzlé planetě poté, co ho mladší Spock (Zachary Quinto) vykázal z Enterprise. Spock a Kirk navštíví Scottyho (Kirk se s ním setkává vůbec poprvé), aby ho požádali o pomoc s návratem Kirka zpět na Enterprise. Těsně před tím, než se Kirk a Scotty transportují na loď, pronáší starý Spock onen vulkanský pozdrav 'žij dlouho a blaze'.

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: út 25. listopadu 2008
přečteno: 5053x
komentáře: 18
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG