Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek XI kolem nás - pomalu, ale jistě

ne 1. března 2009      autor: Bedraz      přečteno: 3081x      komentáře: 0

Star Trek XI v bonusovém programu České spořitelny Začátek nového roku může přinést neobyčejné věci. Například jsem vůbec netušila, kolik radosti mi přichystá Bonusový katalog od České spořitelny. Kartou sice žádné závratné sumy neplatím, ale na 5 195 bodů do podzimu dosáhnout musím - vždyť právě za tolik si mohu pořídit v říjnu DVD Star Treku 11!

A spořitelnou pomalé prosakování Star Treku XI do tisku nekončí. České filmové časopisy dohánějí zahraničí a Premiere zařadila Star Trek XI do Výhledu 009 na nejslibnější filmy roku. U krátkého článečku na nás kouká Spock (dle popisku "milovník logiky a účesu ´podle hrnce´") a ortel redakce zní: "Až umře Lucas, může Abrams takhle oživit i Star Wars." A pozadu nezůstává ani Cinema, kde se však pod titulkem "Star Wars 11 se blíží" skrývá již námi dříve citovaný článek z německé mutace časopisu.

Romulan Nero - Village Cinemas · Černý Most A pro návštěvníky pražských kin máme milou zprávu. Jak hlásí server Neutral Zone, ve Village Cinemas Černý Most na návštěvníky dohlíží Romulan Nero. Plakát naleznete po pravé straně eskalátorů, kde se kupují lístky.

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: ne 1. března 2009
přečteno: 3081x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG