Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový trailer - Star Trek vodovody poprvé na plátně!

po 30. března 2009      autor: Bedraz      přečteno: 3228x      komentáře: 20

záběr z Abramsova Star Treku Na světě je nová upoutávka na Abramsův Star Trek - zacílená na dětské publikum a uvolněná společně s filmem Monsters vs. Aliens. Protože nám odpadly násilné a erotické scény, přibylo prostoru na nové (a nečekané) záběry. Poprvé se ve Star Treku vydáme tam, kam se dosud žádný kapitán (ani šéfinženýr) nevydal - přímo do vodovodů Enterprise!

Mysleli jste si, že Scottyho mokré vlasy ve scéně "I like this ship! It´s exciting!" byly zpocené? Omyl! Scotty se možná při letu vodovodním potrubím zpotil, ale to nebyla jeho největší starost. Kromě vzrušujících "potrubních sekund" jsou záběry povětšinou již známé - výjimky najdete s popisky níže.

Na zahraničních serverech hned propukly ohnivé diskuze, zda má Star Trek potrubí zapotřebí - a zda jsou toto záběry z paluby Enterprise či z jiného zařízení/stanice/lodě. Svůj názor můžete napsat do komentářů. A já věřím, že příště se třeba konečně podíváme i na kanalizační systém lodí - a záhada WC ve Star Treku bude definitivně objasněna. ;-)

Nové záběry z "traileru pro děti"

Maličký Spock v objetí své matky Amandy:

záběr z Abramsova Star Treku

Dospělý Spock před vulkanskou radou:

záběr z Abramsova Star Treku

Ještě vroucnější objetí Uhury a Spocka:

záběr z Abramsova Star Treku

Startrekové potrubí:

záběr z Abramsova Star Treku záběr z Abramsova Star Trekuzáběr z Abramsova Star Treku

záběr z Abramsova Star Treku záběr z Abramsova Star Treku

Zdroj: TrekMovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 30. března 2009
přečteno: 3228x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG