Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Máte doma Star Trek? Ukažte to!

st 27. května 2009      autor: Bedraz      přečteno: 2427x      komentáře: 1

Mám doma Star Trek Už samotný název napovídá, oč se jedná. Projekt Mám doma Star Trek, který bude mít premiéru na letošním Trekfestu, nakoukne poprvé do domácností českých trekkies a ukáže všechno, co jste od Star Treku sehnali, koupili, dostali, vyrobili, vytiskli... a jaké místo tyto věci zaujímají. Máte Star Trek stále na očích, k potřebě, pro potěšení či na památku? Nechte jednotlivé předměty povyprávět, proč byly pořízeny, kdy, kde a kým.

Chtěli bychom skrz vás nashromáždit co nejvíce těchto "Star Trek sbírek" a ukázat i ostatním fanouškům, co jim třeba právě doma chybí. Zaujal vás projekt a chcete se pochlubit vlastním Star Trek královstvím? Postup je jednoduchý.

1) Fotografujte!

Nafoťte, co máte od Star Treku doma – ať je to na poličce, na stěně, v posteli, kde to má své trvalé místo, nebo ukryté v šuplíku a je potřeba naaranžovat před vyfocením. Prostě pořiďte tu nejlepší fotografii, jak se vám líbí.

2) Komentujte!

Připojte ke každé fotografii nějaký krátký komentář, její popis. Bude samozřejmě daleko lepší, když si troufnete snímky okomentovat přímo v Chotěboři sami (stačí i jedna větička k jedné fotce). Kdyby se vám chtělo obzvláště „vyblbnout“, můžete připravit Powerpointovou prezentaci – to je samozřejmě práce navíc, ale promítneme ji pak přesně dle Vašeho přání možno bez vaší osobní přítomnosti.

3) Kolik fotek dodat?

Klidně 10, klidně 20 či více. Je to na vás. Ani tak nezáleží na kvantitě, spíše na tom, co se vám podařilo ve vaší domácnosti objevit. Cílem je ukázat co nejvíce zajímavých věcí, ale také porovnat, co se u fanoušků nejvíce opakuje.

4) Mám se fotit se suvenýry také?

Není to potřeba, pokud si sbírku sami představíte a okomentujete. Pokud ale v Chotěboři nebudete, rádi vaši fotku na úvod ukážeme, aby bylo jasné, o čí Star Trek sbírce je řeč.

5) Jak nám fotky předat?

Preferujeme zaslání fotek (prezentací) ještě před začátkem Festivalu fantazie, zabalené v původní nezmenšené kvalitě a to přes služby na www.iskladka.cz, www.uschovna.cz, www.leteckaposta.cz či sdílené na vašem ftp. Připojte info, zda svoji sbírku sami okomentujete, nebo tak máme učinit za vás. Všechny dotazy a linky na stáhnutí fotek (prezentací) posílejte na email hypospray(zavinac)atlas.cz.

Předem děkujeme za vaše zapojení se do realizace tohoto nápadu. Hanka "Hypospray" Škopová.

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: st 27. května 2009
přečteno: 2427x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Související články:

TrekFEST 2016  -  čt 14. dubna 2016
Vzpomínka na Trekfest 015  -  út 12. ledna 2016
John de Lancie bude na sklonku roku v Praze  -  pá 21. listopadu 2014
Program pro váš PragoFFest  -  po 6. ledna 2014
Festival fantazie z pohledu (B)orgů II.  -  čt 11. července 2013
Festival fantazie z pohledu (B)orgů I.  -  st 10. července 2013
Festival Fantazie 2013: Z Bradavic do soudní síně  -  út 9. července 2013
Obsah krosny na Festival fantazie  -  čt 27. června 2013
Svědci Abramsovi na Festivalu fantazie  -  čt 20. června 2013
Warp 03 [VIDEO]  -  čt 6. června 2013
Další program v Chotěboři  -  st 29. května 2013
Zábava na Festivalu fantazie  -  čt 16. května 2013
Star Trek na FF - slíbené pokračování  -  po 8. dubna 2013
Zpráva dne: Star Trek na Festivalu Fantazie  -  út 26. března 2013
TrekFEST na letošním Festivalu fantazie  -  čt 7. března 2013

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG