Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový Star Trek na Blu-rayi v několika edicích + český steelbook

po 31. srpna 2009      autor: little borg      přečteno: 7647x      komentáře: 7

Blu-ray logo Uvedení nejnovějšího Star Treku na Blu-rayi a DVD se nezadržitelně blíží. Dočká se i český a slovenský trh (viz obrázek níže v článku). Nicméně i přes tuto dobrou zprávu budeme zahraničním fanouškům, obzvláště těm v USA, zřejmě závidět. Jedenáctý startrekový film k nim totiž míří i v limitovaných edicích, které stojí za to!

steelbook DVD edice Abramsova Star Trekusteelbook DVD edice Abramsova Star Treku

steelbook DVD edice nového Star Treku pro český trh

Pozornost si určitě zaslouží speciální dárkový set s replikou hvězdné lodi Enterprise NCC-1701. K objednání na Amazon.com.

dárkový Blu-ray set Abramsova Star Trekureplika Enterprise z Blu-ray setu Abramsova Star Trekureplika Enterprise z Blu-ray setu Abramsova Star Treku

dárkový Blu-ray set na Amazon.com za 90 dolarů

A na eshopu Best Buy můžete pořídit další limitovanou edici nového Star Treku na 3 Blu-ray discích:

limitovaná Blu-ray edice Abramsova Star Treku

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 31. srpna 2009
přečteno: 7647x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG