Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

2. sezóna remasterované TOSky jen na DVD... ale nadupaném

ne 20. dubna 2008      autor: Korax      přečteno: 5016x      komentáře: 0

remasterovaný Star Trek - DVD kolekce CBS Home Entertainment a Paramount oficiálně ohlásily datum 5. 8. 2008 jako termín uvedení DVD edice druhé sezóny remasterovaného seriálu Star Trek: The Original Series. Tento "pouze DVD" set je reakcí na únorové ukončení prací na HD-DVD ve společnosti Toshiba. CBS/Paramount tak nemá důvod uvádět další dvě sezóny v hybridu HD-DVD/DVD, jak tomu bylo u první sezóny. Studio již v současnosti informovalo distributory o cenách, bonusových materiálech a vzhledu balení tohoto setu.

Půjde o kolekci osmi disků za cenu 99,99 USD (Region 1). Video bude v poměru stran Full Frame (4:3), audio bude nabízet Dolby Digital 5.1 Anglicky, Mono Španělsky a Francouzsky. Titulky budou v angličtině, španělštině a francouzštině.

Kromě šestadvaceti epizod TOSky (všechny budou mít sytější, ostřejší a čistší obraz, nadupanější zvuk a budou obohaceny o CGI efekty, v titulcích bude znít nově nahraná znělka) bude balení obsahovat následující bonusové materiály:

· doposud neuvedená home videa Billyho Blackburna

· 9 krátkometrážních filmů

· bonusové "triblí" epizody:
- TAS – More Tribbles, More Troubles
- DS9 – Trials and Tribble-ations

· originální preview každé epizody

A konečně balení remasterovaného DVD druhé sezóny bylo navrženo tak, aby působilo úhledným dojmem a aby ladilo s DVD setem první sezóny a bude obsahovat čtyři sběratelské data karty podobné těm v balení první sezóny.

Zdroj: TvShowsOnDVD.com
praporčík Korax
autor: Korax
vydáno: ne 20. dubna 2008
přečteno: 5016x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG