Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Abrams uznal, že zapírání Khana byla chyba

pá 6. prosince 2013      autor: omi      přečteno: 2521x      délka: 1 min      komentáře: 3

J. J. AbramsRežisér posledních dvou startrekových filmů J.J. Abrams je poslední dobou sebekritický. Před nedávnem se omlouval za přílišné použití odlesků v Star Trek: Do temnoty​, v nedávném rozhovoru pro stanici MTV zase přiznal, že by bylo pravděpodobněji rozumnější nezapírat, že se ve filmu objeví postava Khana. Byl to pokus o zachování momentu překvapení, ale v opačném případě by diváci získali více času k přijmutí faktu, že se Khan ve filmu objeví. Myšlenka zatajení jména Khan přišla od studia, které tak pravděpodobně chtělo dát najevo, že pro úplný zážitek z filmu není potřeba obsáhlých znalostí startrekového kánonu.

Abrams se vyjádřil i k dohadům ohledně režiséra dalšího Star Trek filmu, kterým by měl být Joe Cornish. J.J. neví, zda je Cornish tím pravým, ale obdivuje jeho práci a je zvědavý na jeho další tvorbu. Třeba to bude právě Star Trek. Abramsovi se líbil například jeho snímek Útok na věžák.

Zdroj: trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 6. prosince 2013
přečteno: 2521x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG