Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Akční sci-fi Returner zítra na Nově [VIDEO]

so 24. ledna 2009      autor: Jacob      přečteno: 4666x      komentáře: 5

Akční Sci-Fi film: Returner Píše se rok 2084. Po letech těžkých bojů jsou mimozemské síly blízko ke zničení všeho, co na Zemi ještě zůstalo. V posledním zoufalém pokusu o záchranu lidské rasy bojovnice Milly čeká a spoléhá na cestování v čase ... a zabijáka Miyamota ... Za osmdesát let se čas pro lidstvo naplní. Jedinou nadějí je odvážný cestovatel v čase, který se musí vrátit do minulosti, aby změnil historii ... a další OSUD SVĚTA.

Ve filmu samotném "je spojeno" několik Sci-Fi snímků, jako například Matrix, Den Nezávislosti, Predátor, E.T. a Terminátor. Pro milovníky bouřlivých "cool" efektů a rozevlátých plášťů naprosto dokonalá záležitost. I přesto, že není film tak úplně originální :o) lze ho doporučit.

Sony Pictures - Returner Movie

Ritana / Osud světa
Akční Sci-Fi drama, Japonsko, 2002, 112 min., od 13 let
Režie: Takashi Yamazaki
Herci: Takeshi Kaneshiro, Anne Suzuki, Kirin Kiki, Goro Kishitani

Neděle 25.1.2009, TV Nova 00.10

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: so 24. ledna 2009
přečteno: 4666x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG