Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Alan Dean Foster: Star Trek (Star Trek Movie Tie-In, 2009)

čt 16. února 2012      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 6499x      komentáře: 19

Alan Dean Foster: Star Trek (Star Trek Movie Tie-In, 2009) Již několik málo dnů nás dělí od chvíle, kdy spatří světlo světa nová, česky vydaná kniha z prostředí Star Treku. Dočkáme se románové adaptace nejnovějšího Star Trek filmu z pera autora Alana Deana Fostera. Proslýchá se, že kniha je výborně napsaná a oproti své filmové předloze má příběh širší záběr a více se podobá původní verzi scénáře. Nechme se překvapit. České vydání má opravdu nádherné zpracování. Pevná vazba s nádherným přebalem vyobrazujícím sérii filmových plakátů. Pod ním se skrývá černobílý potisk s originálním designem anglického vydání knihy. Pro nedočkavé je připravena i možnost předobjednávky.

Důležité odkazy

Důležité informace

Již nyní si můžete románovou adaptací nejnovějšího Star Trek filmu předobjednat pomocí webového formuláře na výše uvedené webové stránce

Vámi zaslaná objednávka bude nejdříve potvrzena a teprve poté postoupena k vyřízení. Zásilku očekávejte do dvaceti dnů od potvrzení objednávky.

Alan Dean Foster: Star Trek (Star Trek Movie Tie-In, 2009)

  • Vydal: Laser-books, s.r.o.
  • Rok vydání: 2012
  • Autor: Alan Dean Foster
  • Překlad: Jakub Jungmann
  • Formát: 304 stran, Vázaná
  • Cena: 289 Kč
  • EAN: 9788071932826
  • ISBN: 978-80-7193-282-6

Zdroj: laser-books.cz/startrek2009.html
bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: čt 16. února 2012
přečteno: 6499x
komentáře: 19
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG