Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Alex Kurtzman získal pro svůj režijní debut Michelle Pfeiffer

st 12. ledna 2011      autor: little borg      přečteno: 7511x      komentáře: 3

Michelle Pfeiffer V režijním debutu Welcome to People scénáristy Alexe Kurtzmana (Star Trek, Star Trek 2) se objeví hvězdná kráska Michelle Pfeiffer. Po boku startrekového herce Chrise Pinea si střihne roli jeho filmové matky. Drama pojednává o mladém byznysmenovi (Pine), který se vrátí domů kvůli otcově náhlé smrti, jen aby odkryl zničující rodinné tajemství. To ho vyšle na cestu, která mu má pomoct najít sebe samého...

Taková je synopse filmu, který bude mít premiéru v roce 2012. Kromě zmíněných herců ve snímku uvidíme i Olivii Wilde, kterou známe jako "Třináctku" ze seriálu Dr. House nebo Quorru ze scifi Tron Legacy.

Zdroj: Entertainment Weekly
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 12. ledna 2011
přečteno: 7511x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG