Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Andrew Feustel v České republice

út 19. července 2011      autor: axiom      přečteno: 5337x      komentáře: 13

Andrew FeustelVe dnech 29. 7. až 10. 8. 2011 navštíví Českou republiku na pozvání Akademie věd ČR americký astronaut Andrew Feustel. Tento muž se v květnu 2011 zúčastnil mise STS-134 raketoplánu Endeavour k Mezinárodní kosmické stanici. Ano, je to ta mise, na kterou do kosmu vzlétly fotografie některých z nás a které se také zúčastnil Krteček Zdeňka Milera.

V programu A. Feustela v naší zemi jsou veřejné besedy a autogramiády. Také přiveze zmíněného Krtečka. Bližší podrobnosti jsou na této stránce. Možná už o jeho návštěvě víte, zde na portále se zatím tato informace neobjevila. Besedy budou v sedmi českých a moravských městech, vstup na ně je zdarma, a myslím, že jejich návštěva bude stát rozhodně za to.

(Foto: NASA)

admirál flotily axiom
autor: axiom
vydáno: út 19. července 2011
přečteno: 5337x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG