Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

AXN - nový TV kanál v kabelové televizi UPC

st 21. března 2007      autor: Jacob      přečteno: 11587x      komentáře: 3

AXN a SONY PICTURES ENTERTAINMENT company Již od dnešního dne je akční televizní kanál AXN pro diváky dostupnější! Společnost UPC Česká republika oznámila 20. března 2007, že rozšiřuje svou nabídku kabelové televize právě o tento kanál. TV kanál AXN se soustřeďuje na akční a dobrodružné pořady určené především mladším dospělým divákům.

V České republice je televizní kanál AXN distribuován společností HBO, kterou diváci znají jako producenta filmových kanálů HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax2 a dokumentárního programu Spektrum. "AXN je po MGM Channel dalším významným televizním kanálem, který během krátké doby obohatil TV obrazovky našich zákazníků, a to bez navýšení ceny," komentuje jeho zařazení do nabídky UPC generální ředitel společnosti Václav Bartoň a dodává: "Diváci kabelové televize se mimojiné mohou jako jediní těšit na sledování třetí řady populárního seriálu Ztraceni (Lost) a na nový, ve světě rovněž velmi oblíbený, seriál Jericho."

"Značka AXN je zárukou programu plného vzrušení, napětí a adrenalinu. Jsem si jist, že zákazníci kabelové televize UPC ocení jeho kvality", přidává se ředitel HBO Ondřej Zach. Televizní kanál AXN zařazuje UPC ve své kabelové televizi do nabídky Klasik. Jde o rozšíření nabídky, což znamená, že nebude vyřazen jiný, již vysílaný program. Zákazníci kabelové televize UPC v Praze, Ostravě, Brně, Liberci, Jablonci nad Nisou, Hradci Králové, Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem si mohou AXN naladit okamžitě, a to v pásmu VHF III. V ostatních městech, kde UPC provozuje kabelovou televizi, bude AXN nasazován postupně během následujících dnů.

Předplatitelé digitální satelitní televize UPC Direct mohou AXN sledovat již několik let. V nabídce kabelové televize Karneval, nového člena skupiny UPC v České republice, je TV kanál AXN rovněž zařazen.

Zdroj: Tisková zpráva UPC www.ceska-media.cz
poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: st 21. března 2007
přečteno: 11587x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Související články:

Star Trek: Deep Space Nine opět na AXN:Sci-fi  -  pá 23. září 2011
Nový dabing DS9 - Co vy na to?  -  čt 21. dubna 2011
Trekové vánoce na AXN  -  čt 23. prosince 2010
Promo na třetí sérii Star Treku: TOS na AXN Sci-Fi [VIDEO]  -  so 25. dubna 2009
Promo na Star Trek: The Original Series na AXN Sci-Fi [VIDEO]  -  ne 1. února 2009
Star Trek: Original Series a další scifi na AXN Sci-Fi  -  so 20. prosince 2008
Země: poslední konflikt / Earth: Final Conflict [VIDEO]  -  so 1. listopadu 2008
Star Trek Enterprise na AXN Sci-fi  -  ne 30. prosince 2007
ReGenesis III od 24.12.2007 na AXN [video]  -  po 17. prosince 2007
Star Trek: Enterprise vede!  -  čt 13. prosince 2007
"AXN Sci-fi" už vysílá!  -  pá 5. října 2007
Víkendy ve znamení Enterprise  -  pá 10. srpna 2007
Sci-fi minisérie "Lost Room" již dnes na AXN [video]  -  čt 17. května 2007
Sci-Fi Channel míří do Česka, AXN sci-fi už brzy  -  pá 4. května 2007
Sci-fi minisérie "Lost Room" na AXN  -  so 21. dubna 2007

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG