Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bavte se s novými odznáčky

pá 20. září 2013      autor: omi      přečteno: 2757x      komentáře: 0

Spuštění nové verze portálu je úspěšně za námi a můžeme se s radostí opět vrhnout na odznáčky. Oprášili jsme všechny vámi zaslané nápady, vybrali ty nejlepší, přidali pár svých, a vy se tak můžete těšit na nové výzvy. Dnes vychází Bajorská mandala, která je určena pro všechny bez rozdílu šikovnosti. Abychom to příliš neuspěchali, můžete očekávat vyhlášení dalšího odznáčku i příští pátek, a i ten následující. Uvidíme, jak dlouho nám opětovné nadšení a nápady vydrží. Zároveň také, jak vás bude plnění nových úkolů bavit. Zatím jsou zpracovány odznáčky s názvy: Curzon Dax - mentor, Otázky a odpovědi, Vypravěč, Nová generace a Kobayashi Maru. Na dalších odznáčcích, včetně specializací, pilně pracujeme. Držte nám palce, a ať vás sbírání odznáčků nadále baví!

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 1

Bajorská mandala Bajorská mandala
Obtížnost: 1

Mandala, neboli magický kruh, je symbolem rovnováhy. Na Zemi se vyskytuje napříč kulturami i staletími. Zatímco dříve lidé využívali mandaly nejvíce pro přiblížení se bohu, dnes pak spíše k poznání sebe sama, nebo jednoduše pouze k relaxaci. Všechna tato užití v sobě kombinuje i bajorská „mandala“, před kterou relaxovala a promlouvala k prorokům major Kira.

Tento odznáček získáte za vytvoření své vlastní mandaly. Není to vůbec nic složitého, pomůže vám v tom tento návod. Provedení je zcela na vás. Svou mandalu si můžete nakreslit, vysypat z písku, poskládat z výstřižků z barevných papírů a podobně. Buďte originální a zapojte svou fantazii. V mandalách se potkává barva (ženská energie) a tvar (mužská energie), proto musí být vaše mandala kruhová, pravidelná a barevná, utvářející harmonický celek. Do žádosti popište, proč jste mandalu vytvořili právě takto. Co vás vedlo k volbě právě tohoto rozložení, symboliky, barevnosti, a v neposlední řadě, zda vás její tvorba v něčem obohatila (zkušeností, uklidněním, ...). Samozřejmě nezapomeňte přiložit fotografii vaší mandaly.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 20. září 2013
přečteno: 2757x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG