Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

BSG: Televizní film se zaměří na Pegasus

po 26. března 2007      autor: little borg      přečteno: 4480x      komentáře: 0

Ronald D. Moore Podle nejnovějších informací se chystaný televizní film z prostředí Battlestar Galacticy zaměří na loď Pegasus. Jak sám producent Ronald D. Moore říká, dvouhodinový snímek nenaváže na 3. sezónu. "Nezdá se mi to správné. Příběh se bude opírat o [Battlestar] Pegasus a odehraje se v minulosti, s odkazem tam, kde jsme ve třetí sezóně. Ale tyto události budou mít dohru ve čtvrté sérii," řekl Moore.

Co se týče samotného seriálu Battlestar Galactica, Ron Moore naznačuje, že čtvrtá série by mohla být poslední.

Sledovanost je těžké udržet, ale SciFi Channel projevil seriálu důvěru, byť jen pro jednu další sezónu s 22 epizodami. Ale otázkou zůstává stejně jako na začátku: Tohle už bude konec?

"Nejhorší věc, co by se nám mohla stát, je, když bychom se dostali k místu, kde nechceme příběh skončit, a pak nás zruší. Raději bych skončil svými vlastními nápady a odešel statečně," zauvažoval Moore.

Zdroj: syfyportal.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 26. března 2007
přečteno: 4480x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG