Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CBS odhaluje obal a výbavu TOSky na HD-DVD/DVD

čt 26. července 2007      autor: little borg      přečteno: 5080x      komentáře: 4

Star Trek: The Original Series on HD-DVD CBS zveřejnila některé detaily o chystané kolekci 1. sezóny Star Trek: The Original Series po digitálním remasterování. Těšit se můžeme na 10 kombinovaných HD-DVD/DVD disků. Cena je stanovena na závratných 217.99 dolarů a první sezóna vyjde v Regionu 1 na podzim, přesně 20. 11. 2007. Epizody doplní pořádná várka bonusů. A pozor - české titulky jsou možné u vydání pro Region 2, protože původní DVD kolekce je obsahuje.

Bonusy budou zahrnovat mimo jiné picture-in-picture video komentáře, srovnání efektů původní a remasterované verze, encyklopedické informace (věda, životní formy, technologie), průvodce epizodami a spoustu dalších zajímavostí.

HD DVD bonusy kromě výše zmíněného obsahují i Interaktivní prohlídku lodi Enterprise. Návštěvníci budou mít možnost prohlednout si detailně interiér a exteriér, jako by pilotovali vlastní raketoplán v 3D simulaci. Nebude chybět prezentace "Star Trek Online” MMO hry.

Standardní DVD bonusy budou na discích také. Podrobnosti najdete na StarTrek.com.

Zdroj: startrek.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 26. července 2007
přečteno: 5080x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG