Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Český Star Trek komiks - Life in the Milky Way

út 4. ledna 2011      autor: BERmaestro      přečteno: 6749x      komentáře: 28

komiks Life in the Milky Way V redakčním systému se nám objevil nový český počin - 3D komiks s nízvem Life in the Milky Way. Zatím se můžete seznámit s první kapitolou, která se sestává z deseti obrázků. Postavy i příběh jsou zajímavě originální. Na to, jak bude tento počin pokračovat, si rádi počkáme. Upozorňujeme na větší velikost jednotlivých obrázků! Příjemné čtení.

Zdrojové obrázky nejsou uloženy na serveru Trekkies.cz, tudíž neručíme za dostupnost. Velikost zdrojových obrázků je 2 - 4,5 MB, tudíž jejich zobrazení může nějakou dobu trvat. Zdrojové obrázky se otevírají do nového okna. Stránky tvůrce naleznete na http://www.startrek.tym.cz.

kadet BERmaestro
autor: BERmaestro
vydáno: út 4. ledna 2011
přečteno: 6749x
komentáře: 28
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG