Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Chris 'Kirk' Hemsworth láme svým fanynkám srdce, oženil se

čt 30. prosince 2010      autor: little borg      přečteno: 8202x      komentáře: 2

Chris Hemsworth Charismatický Australan Chris Hemsworth, nám známý jako George Kirk - otec Jima Kirka ve filmu Star Trek, se oženil. Vzal si svoji dlouholetou přítelkyni španělského původu - Elsu Pataky. Pár si řekl své ano během vánočních prázdnin, jak uvedl mluvčí herce. Bližší podrobnosti ale odmítl prozradit. Pokud vám jméno Chrisovy manželky nic neříká, naznačíme...

Pataky se dostala do povědomí rolí Marie ve filmu z roku 2006 - Hadi v letadle. Ano, to je ten snímek se Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli. A pokud vás zajímá, v jaké roli se příště objeví Chris Hemsworth, tak se můžete těšit na snímek s názvem Thor. Pro tuto roli si Chris "pořídil" pořádné svaly...

Zdroj: TrekToday.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 30. prosince 2010
přečteno: 8202x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG