Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Čím je pro vás portál Trekkies.cz?

st 7. října 2015      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2067x      délka: 1 min      komentáře: 19

otaznikČasy se mění a s nimi i tento web. Z původního projektu portálu coby brány do světa sci-fi s autory z řad členů klubu Trekkies:TNG se postupně vykrystalizovalo novinkové zpravodajství pod velením nejaktivnějšího pisatele little borga. Po této fázi se postupně autorské možnosti otevřely široké veřejnosti, ale doby zlaté autorské tvorby fanoušků už jsou dávno pryč. Dnešní doba je nakloněna spíše konzumaci obsahu a sociální interakci. Z toho důvodu je dnes zřejmě nejaktivnější sekcí na portálu diskuze. Jelikož portál nechceme samozřejmě nechat příliš stagnovat, rádi bychom od vás vyzvěděli, jakou sekci nejčastěji na portále používáte nebo co je pro vás na něm nejdůležitější?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 7. října 2015
přečteno: 2067x
komentáře: 19
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG