Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Čím se rozptylujete, když si nevíte rady s odznáčky?

st 9. prosince 2015      autor: Jana Dvořáčková      přečteno: 1962x      délka: 1 min      komentáře: 16

otaznikV čase adventním jistě každý z hráčů vítá zástup nových odznáčků a každý den se určitě těší na nová a nová překvapení. Mezi možnou počáteční nervozitou a vítězným zvoláním po splnění úkolu může pro někoho vést kratší a pro jiného delší cesta. Někdo úkol splní okamžitě, jiný si vezme čas na rozmyšlenou, nebo plnění odloží „na potom.“ Jenomže když vás zadání nenechá na pokoji a nápady se v hlavě překřikují, čím se rozptylujete, když si ještě nejste zcela jisti, jak daný úkol dokonale splnit?

Posloucháte hudbu? Meditujete? Pustíte si pro inspiraci nějaký díl ST? Dostanete hlad?

Copak děláte v mezičase?


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

viceadmirál Jana Dvořáčková
autor: Jana Dvořáčková
vydáno: st 9. prosince 2015
přečteno: 1962x
komentáře: 16
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG