Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Co je pro vás ten pravý Star Trek?

st 11. října 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1677x      délka: 1 min      komentáře: 29

otaznikV souvislosti s premiérou nového seriálu se objevila spousta tvrdých výkřiků tohle je/není ten pravý Star Trek, tak by mě zajímalo, v čem kdo vidí to pravé startrekové. Nikoliv jako dotaz na nejmilovanější Star Trek sérii, nýbrž na zosobnění toho, co kdo při sledování Star Treku vyhledává. Někdo rád nablýskané lodě, někdo vyšperkované sci-fi příběhy, někdo ujíždí na kapitánech, jiný na mimozemských důstojnících, jiný si brouká znělky… Co je pro vás ten pravý Star Trek?


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: st 11. října 2017
přečteno: 1677x
komentáře: 29
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG