Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Co jste si představovali u Kobayashi Maru?

st 6. května 2020      autor: omi      přečteno: 916x      délka: 1 min      komentáře: 13

otaznikMožná už jste si vyzkoušeli poslední holoromán – neporazitelný test Kobayashi Maru. Možná jste si to ani neuvědomili, ale holoromán byl vytvořen záměrně tak, aby hráčům ponechal co největší míru představivosti. Neodehrává se v žádném konkrétním časovém období, ani na žádné známé hvězdné lodi. Také vám jakožto hrdinovi příběhu není podsouváno žádné pohlaví. Kouzlo češtiny je v tom, že umožňuje volit neutrální tvary.

Otázky tedy zní: Představovali jste si při čtení příběhu nějaké konkrétní období? Uniformy i lodě se přeci jen mezi 22. až 24. stoletím proměňovaly. Nemluvě o možných návštěvách do století ještě vzdálenějších. Nebo jste si představovali nějakou konkrétní třídu loďi? NX, Galaxy, Intrepid? Nebo jste při procházení příběhem fixováni na výběr cesty a vaše fantazie si nic nepředstavuje? Všimli jste si, že nikde v textu není napsáno „viděl(a) jsi“ a podobné tvary nebo vám text kvůli této absenci přišel zvláštní?

Vaše zpětná vazba bude neocenitelná, pokud ještě nějaký holoromán vznikne. A nápady na ně samozřejmě jsou. :)


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 6. května 2020
přečteno: 916x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG