Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

ComicCon odhalil trailer na 2. sezónu Star Trek: Discovery

so 21. července 2018      autor: little borg      přečteno: 2343x      délka: 1 min      komentáře: 23

Zlatá uniforma v 2. sezóně DiscoveryČekání je u konce. Právě probíhající ComicCon v San Diegu naservíroval fanouškům upoutávku na druhou sezónu seriálu Star Trek: Discovery. Hlavní hrdinku Michael Burnham doplňuje mimo jiné kapitán USS Enterprise Christopher Pike. Placené stanice CBS All Access a Netflix by měly vysílat druhou sezónu na začátku příštího roku.

[POZOR SPOILER] Při panelové diskuzi na ComicConu v San Diegu producent Alex Kurtzman potvrdil, že se dočkáme i návratu Spocka na televizní obrazovky. 

Zdroj: imdb.com

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: so 21. července 2018
přečteno: 2343x
komentáře: 23
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG